Герої не вмирають: Кропивничани попрощалися із солдатом Юрієм Квашою
Вівторок, 24 травня 2022 15:05
Сьогодні, 24 травня, кропивничани віддали шану та попрощалися зі ще одним воїном-Героєм — 48-річним Юрієм Квашою.
Солдата Юрія Квашу призвали на військову службу 05 березня. Бойові завдання для забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російських окупантів він виконував на посаді стрілець-снайпер.
Загинув Юрій Кваша 12 березня під час бойового зіткнення при обороні селища Нікольського Донецької області, що під Маріуполем.
Попрощатися із Героєм на Алею почесних поховань Далеко-Східного кладовища прийшли рідні, друзі, побратими захисника та чимало небайдужих кропивничан.
Панахиду за загиблим відслужив настоятель храму Святого Володимира Православної церкви України Отець Йосип.
Усі новини
"Музичні вечори у будинку родини Мейтусів" - яскравий фінал ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Класик-Проєкт" пам’яті Юлія Мейтуса
Вівторок, 4 лютого 2025 18:37
Кропивничани запитують: чи можуть пенсіонери за віком шукати роботу за сприяння служби зайнятості?
Вівторок, 4 лютого 2025 17:07
Підприємство у Кропивницькому отримало Висновок з оцінки впливу на довкілля
Вівторок, 4 лютого 2025 15:59
Житлові питання кропивничан - у полі зору громадської комісії
Вівторок, 4 лютого 2025 15:51
Ангелами стали у стрій Небесного воїнства: у Кропивницькому провели в останню путь п’ятьох Героїв-захисників
Вівторок, 4 лютого 2025 15:37
Закон про дошкільну освіту: що зміниться для вихователів Кропивницького
Вівторок, 4 лютого 2025 15:21
Корисні сніданки: "Діти-кухарі" у Кропивницькому - за здорове та смачне харчування!
Вівторок, 4 лютого 2025 15:18
Підприємство у Кропивницькому отримало Висновок з оцінки впливу на довкілля
Вівторок, 4 лютого 2025 13:50
Твоя сила – наша перемога!
Понеділок, 3 лютого 2025 18:00
Кропивницькі важкоатлети - призери чемпіонату області з гирьового спорту
Понеділок, 3 лютого 2025 17:21