«Герої не вмирають, герої поміж нас, вони нас захищають коли приходить час,..»

Понеділок, 8 травня 2023 20:21

Концертом  міського професійного духового оркестру завершилися у Кропивницькому пам’ятні заходи на вшанування українських Героїв усіх часів.

Оркестр і кропивничани, які заповнили сьогодні площу перед міською радою були на одній хвилі.  Музика зупиняла людей і з кожною хвилиною їхні обличчя світлішали. Чим довше тривав концерт, тим більше вони заряджали один одного - оркестр і його слухачі.

Диригентська паличка в руках Володимира Чернишенка була справді магічною. Майдан не один раз згуртовано підтримував співом солістів Анастасію та Олександра Безай, Юлію Підлубну, Ярослава Стаса, Людмилу Мокряк, купався в оплесках, зривався  у вигуках «Героям слава!», «Україна понад усе!», «Браво!», стискав міцно кулаки і, схиливши голови, на єдиному подиху слухав «Герої не вмирають» чи соло на трубі Сергія Ругляка.

«Герої не вмирають, герої поміж нас,

Вони нас захищають коли приходить час,..»

Кожна мелодія сьогодні не тільки несла в собі біль і трагедію всього нашого народу а й потужно стверджувала його неймовірну силу духу і безмежну віру у власну Перемогу, запорукою якої стане єдність українців у прагненні відстояти власні свободу і незалежність.

Усі новини