«Гаряча лінія» міського голови в дії: на питання кропивничан відповідала начальниця управління охорони здоров'я

П'ятниця, 29 жовтня 2021 16:06

Сьогодні, 29 жовтня, впродовж двох годин, на дзвінки жителів Кропивницького, які надходили на “Гарячу лінію міського голови”, відповідала начальниця управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

Посадовиця відповіла на шістнадцять телефонних дзвінків, пов’язаних із діяльністю закладів охорони здоров’я Кропивницького.

Заявники порушили питання  укладання декларацій з сімейними лікарями у різних мікрорайонах міста, зокрема і в селищі Новому, про вільних сімейних лікарів, з якими можна укласти декларації в комунальних лікувальних закладах, а також про обстеження у вузьких спеціалістів при укладеній декларації з сімейним лікарем приватної лікарні, про облаштування роздягальні у поліклініці №4, взяття на облік по вагітності, отримання направлення на МСЕК для встановлення інвалідності, надання дозволу на проїзд приватним транспортним засобам на територію дитячої лікарні “Добруджа”.

Окрім цього, Оксана Макарук роз'яснила питання, пов'язані із вакцинацією від коронавірусної хвороби, зокрема, щодо можливого звільнення з роботи працівника без щеплення, протипоказань до вакцинації та проведення вакцинації у приміщенні поліклініки №3.

Усі новини