Експерти з оцінки ушкоджених вибухом будівельних конструкцій будинку у Кропивницькому перейшли до підвалів

Четвер, 3 лютого 2022 17:26

Оперативний міський штаб з ліквідації надзвичайної ситуації продовжив свою роботу безпосередньо на місці  вибуху у житловому будинку по вулиці Космонавта Попова у Кропивницькому.   У роботі штабу взяли участь  міський голова Андрій Райкович, та його заступники Олександр Мосін і Олександр Вергун.

У порядку денному засідання стояло питання  перебігу  інспекції будівельних конструкцій будинку із аналізом ступеню їхніх пошкоджень і оцінкою ризиків. Поки що експерти продовжують роботи: сьогодні вони починають обстежувати підвали, щоб винести обґрунтоване остаточне рішення.

- Ми будемо робити все, щоб в першому, третьому і четвертому  під‘їздах будинку сьогодні ввімкнули світло, але це буде лише після висновку спеціалістів газової служби.- повідомив Андрій Райкович.- Наступним кроком буде надання дозволу мешканцям лівої частини першого під’їзду та  третього і четвертого під’їздів на доступ до власних квартир. Права сторона першого  і другий під‘їзди залишаються з перекритим доступом до остаточного рішення комісії експертів. Люди перебувають в режимі очікування. Я розумію, як їм складно, але доведеться почекати, заради їхньої ж безпеки. Вже завтра штаб продовжить свою роботу.

Члени штабу подякували колективу супермаркетів АТБ, які допомогли сьогодні організувати харчування відселених людей. Завтра, 04 лютого, естафету допомоги переймають працівники магазинів «Ятрань».

Усі новини