Еко-експеремент у Кропивницькому: влада і громадськість об’єднують зусилля для збереження зелених насаджень

Понеділок, 20 лютого 2023 16:55

До Кропивницької міської ради надійшло звернення екоактивістки Надії Паливоди, у якому порушена низка питань щодо  належного утримання зелених насаджень в обласному центрі.

Під головуванням заступника міського голови Олександра Вергуна сьогодні, 20 лютого, відбулося засідання робочої групи з питань озеленення, куди входять і громадська активістка, і представники комунального підприємства "Благоустрій" та колективного підприємства "Єлізавета", які власне і займаються питаннями озеленення Кропивницького.

Члени робочої групи вислухали зауваження і пропозиції Надії Паливоди та висловили власне є бачення їхньої реалізації.

Так, одне із зауважень стосувалося техніки обрізки кущів спіреї по вулиці Юрія Коваленка, але після опрацювання правил утримання зелених насаджень, дійшли спільної згоди, що комунальники у цьому випадку застосували правильну форму обрізування зелених насаджень.

У зверненні, зокрема, було висловлено і пропозицію щодо змін в організації покосу трави в зелених зонах Кропивницького.

- Було запропоновано скошену траву використовувати для мульчування дерев, це краще  зберігатиме вологу під ними. Пропозицію ми приймаємо, проведемо експеримент на обраних ділянках — одна по вулиці Соборній, інша — по вулиці Вокзальній. Почнемо вже з цієї весни, скошену траву складатимемо у лунки довкола дерев, - зазначив Олександр Вергун.

За інформацією Олександра Вергуна, цьогоріч навесні у Кропивницькому заплановано висадити 240 дерев, приєднатися до цього процесу запрошують і громадських екоактивістів міста.

Усі новини