Доземний уклін Захиснику України: кропивничани провели у засвіти земляка - Героя

П'ятниця, 14 червня 2024 15:48

Сьогодні, 14 червня, вічний спочинок у рідній землі знайшов український Воїн, який боронив її від лютого ворога і віддав у цій боротьбі найдорожче – власне життя: старший сержант Євген Бицюра.

Він народився 24 травня 1978 року у Кропивницькому. Навчався в місцевій загальноосвітній школі  № 16. Закінчив Кропивницьке вище професійне училище №4 за спеціальністю «верстатник широкого профілю». Пройшов військову строкову службу в сухопутних військах на посаді командира гармати.

Після служби працював на різних підприємствах  Кіровоградської області, в Кропивницькому за своєю спеціальністю.

24 серпня 2014 року, у День Незалежності України, Євген Бицюра став до лав Збройних Сил України, де проходив службу на посадах навідника та кулеметника і влучним вогнем зупиняв російських окупантів. У 2015 році воїн спробував повернувся до мирного життя, але він не зміг стояти осторонь подій, які відбувались в Україні. І з 2018 по 2021 рік продовжив службу в українській армії за контрактом в ремонтній роті однієї із військової частини.

Від  перших днів повномасштабного вторгнення, з 24 лютого 2022 року, Євген Анатолійович захищав рідну країну, свій народ, свою родину. Він добровольцем приєднався до лав Збройних Сил України. Служив на посаді оператора-вогнеметника спеціального підрозділу загону спецоперацій.

Старший сержант Євген Бицюра загинув 08 червня 2024 року в районі населеного пункту Вовчанськ, Харківської області під час виконання бойового завдання, необхідного для забезпечення оборони України, захисту населення та інтересів держави у зв`язку з військовою агресією російської федерації проти України.

У пам’яті своїх бойових побратимів він назавжди залишиться сміливим воїном, який був готовий успішно виконувати поставлені завдання в найнебезпечніших точках бойового зіткнення. Для рідних і близьких - доброю, щирою людиною, яка любила життя.

У воїна залишились мама та дві доньки.

Попрощалися з Героєм на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища. Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький та Голованівський  Православної Церкви України Марк. А поховали воїна на кладовищі села Сасівка

Схилимо голови і вшануймо пам'ять Героя-захисника хвилиною мовчання. Слава Україні! Героям Слава!

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17