Допомога "Поряд"

Вівторок, 28 червня 2022 15:45

В Україні запрацював портал "Поряд" для розміщення запитів на допомогу та їхнього швидкого пошуку тими, хто має можливість її надати.

Сервіс дозволяє без зайвих зусиль подати запит на отримання допомоги. В свою чергу, люди, які мають змогу допомогти, зможуть швидко дізнатися про потреби та зв’язатись з тими, хто залишив запити.

Як зазначають ініціатори проекту, мета порталу проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Без десятків волонтерських чатів та постів в соціальних мережах. Все в одному місці, просто і зручно.

Щоб отримати допомогу, необхідно зайти на портал https://poryad.in.ua/ обрати розділ "Потрібна допомога" та ввести свої дані. Подану заявку побачать українці, які можуть допомогти, та вийдуть на зв'язок. Після отримання допомоги - натиснути кнопку "Отримав допомогу".

Щоб надати допомогу, необхідно на порталі https://poryad.in.ua/ обрати розділ "Хочу допомогти", після чого обрати своє місто і регіон та бажані категорії для допомоги ("Транспорт", "Їжа", "Одяг", "Ліки" тощо), переглянути розміщені запити на допомогу та після обрання окремого запиту натиснути кнопку "Допомогти".

Усі новини