Добрий вечір, щедрий вечір! Українське мистецтво живе і підтримує дух захисників країни

Понеділок, 16 січня 2023 11:56

Побажання перемоги, миру, добра і  здоров’я кропивничанам та усім гостям міста звучали під час концерту “Добрий вечір, щедрий вечір!”, що відбувся в рамках музичного фестивалю духовної музики “Різдвяні передзвони” в обласній філармонії.

Цьогоріч концерт відбувся у незвичному форматі — у фойє біля новорічної ялинки. І це ніби ще більше зблизило глядачів і виконавців, бо всі відчули тепло родинного кола, взаємну підтримку у цей складний для країни час. Радість від святкового дійства була оповита сумом, адже ворог невпинно додає нам трагічних подій. Утім, як відзначила директорка філармонії Наталія Агапєєва, храм культури сьогодні став храмом нашої незламності.

Саме в народну творчість наші предки заклали ген своєї сили і стійкості, яка для усіх нас сьогодні є опорою, що тримає наш дух. Тож під час концерту духовної музики звучали традиційні колядки і щедрівки у виконанні вихованців Кропивницької музичної школи №2 імені Ю.С.Мейтуса, вокального тріо музичної школи №1 їм.Г.Г.Нейгауза у складі: Марії Гладун, Софії Тишечко та Дар’ї Дудкіної, лауреатки міжнародних та всеукраїнських конкурсів, переможниці міського конкурсу «Дитина року», вихованки музичної школи №3 Катерини Давид. Неймовірно ніжний і піднесений танок подарували вихованці народного хореографічного ансамблю «Світанок», звучали чисті голоси учасників муніципального камерного хору "Елефтерія", музичну насолоду подарували глядачам камерний оркестр “Концертіно”, ансамбль “Єлисавет-ретро”, неймовірно гарним був різдвяний вертеп від академічного театру музики, пісні і танцю “Зоряни”.

Цьогоріч російська агресія завадила провести фестиваль духовної музики “Різдвяні передзвони” у повному обсязі, утім, попри війну, артисти філармонії і музичних закладів Кропивницького довели, що мистецтво не тільки живе, а й підтримує дух наших захисників.

Усі новини