До уваги студентів Кропивницького : «Розумним Бути Модно!»

Четвер, 29 серпня 2019 14:34

В Україні триває Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно», переможці якого отримають гранти на навчання.

Для участі у конкурсі, що реалізується рамках соціального проекту мотивації сучасної молоді, конкурсантам пропонується написати есе за обраним на власний розсуд напрямом на тематику: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Спробувати власні сили запрошуються здобувачі вищої освіти всіх курсів, факультетів та спеціальностей. Це можуть бути представники державної або контрактної форми навчання, студенти стаціонару та заочного навчання закладів вищої освіти Кропивницького та області, які підтримали ініціативу мотивації розумної молоді та надали можливість своїм студентам брати участь в конкурсі. Дізнатися, чи є ЗВО учасником проекту можна за посиланням: http://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/.

Переможці конкурсу отримають грошові винагороди у вигляді вартості навчання за 10, 6 чи 3 місяці або стипендіального забезпечення за вищезгаданий період.

Організатором проведення конкурсу виступає міжнародна компанія «Open Media Group». Конкурс проводиться за сумісництва та партнерства медіа-ресурсів Likar.info (Інформаційний портал про здоров’я та медицини), E-kvytok.kiev.ua (Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів), Uaua.info (Інформаційний портал для батьків про дітей), Nadra.com.ua (Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів).

Усі новини