До уваги споживачів житлово-комунальних послуг!

Вівторок, 21 лютого 2023 17:18

Населення Кропивницького є одним з найбільших споживачів комунальних послуг. Не зважаючи на воєнний стан у країні, підприємства-надавачі житлово-комунальних послуг міста продовжують надавати містянам послуги, тому зараз дуже важливою є вчасна сплата коштів за отримані послуги, оскільки без неї ефективна і якісна робота таких підприємств  неможлива.

Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради та підприємства-надавачі комунальних послуг  звертаються до мешканців та інших споживачів з великим проханням – якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за спожиті послуги тепло-, водопостачання та водовідведення. Підприємства, в свою чергу, зобов’язуються і надалі якісно та своєчасно надавати комунальні послуги.                      

Для стабільного проходження опалювального сезону 2022/2023 року просимо споживачів теплової енергії терміново погасити існуючу заборгованість за послуги з централізованого опалення.     

Окрім того, надзвичайно важливим є розрахунок населення та інших категорій споживачів за спожиті енергоносії – природний газ та електричну енергію, водопостачання та водовідведення. 

Мешканцям багатоквартирних житлових будинків необхідно також не забувати про необхідність вчасної та у повному обсязі сплати за послугу з управління багатоквартирних будинків, оскільки управителями постійно проводиться робота з утримання будинків, поточного ремонту інженерних мереж, прибирання прибудинкової території тощо.  

Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради наголошує на тому, що жодним законодавчим актом не скасовано плату за спожиті житлово-комунальні послуги в областях, де відсутні бойові дії, тому не варто сподіватися, що нарахування не проводитимуться та не утворюватиметься відповідна заборгованість. 

Також наголошується, що у разі утворення боргів за спожиті житлово-комунальні послуги органами соціального захисту населення субсидіантам припиняється призначення житлової субсидії.                                                     

Тож, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості, вимушених відключень боржників від тепло-, водо-, газо- та електропостачання, припинення надання субсидії переконливо просимо мешканців міста Кропивницького вчасно розраховуватися за житлово- комунальні послуги, погашати заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21