До 265 – річчя від заснування міста у Кропивницькому буде висаджено 265 молодих дерев

Понеділок, 17 грудня 2018 14:43

Обрізка дерев у Кропивницькому має здійснюватися у повній відповідності до правил утримання зелених насаджень. На цьому акцентував увагу комунальників міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 17 грудня.

- До питання утримання, обрізки і заміни дерев у Кропивницькому прикута величезна, іноді надмірна, увага громадськості, - підкреслив міський голова. – Всі роботи з обрізки дерев мають виконуватися спеціалістами і грамотно. Необхідно також звернути увагу на той факт, що дерева у Кропивницькому мають поважний вік: їм по 50-60 років. І КП «Благоустрій», маючи на руках програму озеленення, повинне планово здійснювати їх заміну. Наслідки недбайливого ставлення до насаджень можна спостерігати в Лісопарку. Тут хворі дерева не витримують снігового навантаження і падають.

У той же час, при заміні дерев необхідно висаджувати не молоді саджанці, а деревця до 5 років, які матимуть велику вірогідність вижити в умовах міста. Андрій Райкович також доручив проконтролювати,  як виконують взяті на себе зобов’язання підприємці міста, що отримали дозволи на знесення дерев впродовж року.

- І необхідно активно готуватися до загальноміської акції у 2019 році, - відзначив міський голова. – У рік 265 річчя від заснування обласного центру ми обов’язково висадимо 265 дерев на території Кропивницького.

Усі новини