Для учнів початкової школи дистанційне навчання у Кропивницькому закінчується

Четвер, 22 квітня 2021 17:03

Від понеділка, 26 квітня, дистанційне навчання для учнів 1 – 4 класів Кропивницького завершується: школярі повертаються за парти. Про це сьогодні, 22 квітня, повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко. Вона переконана - дистанційна освіта стала викликом для всіх учасників освітнього процесу. І найважче цей варіант навчання дається саме учням початкових класів.

- Для учнів 1-2 класів дуже важливою є соціалізація. Здебільшого у них ще не достатньо сформовані навички самоорганізації. Також цим діткам потрібно посилити мотиваційні моменти, - наголосила Лариса Костенко. – А для учнів 3-4 класів, квітень є завершальним для вивчення нових, достатньо серйозних тем з математики та української мови. Ми проаналізували навчальні програми і дійшли висновку, що опанування  складних тем на завершальному етапі для цієї категорії учнів потребує саме очної форми навчання. Останній тиждень квітня – це ще й можливість надолужити прогалини у знаннях та якісно підготуватися до підсумкових контрольних робіт. Тому на цьому етапі особливо важлива жива комунікація учня з вчителем.

Нині молодші школярі перебувають в різних умовах дистанційного навчання. Це, в першу чергу, пов’язано з технологічними моментами, адже у когось просто немає інтернету. Не варто забувати й про зайнятість батьків, які не завжди можуть бути поруч з дитиною і допомогти опанувати навчальний матеріал. Таким дітям складно навчатися дистанційно - їм потрібна підтримка. Саме тому, від 26 квітня учні 1-4 класів розпочнуть   заняття за очною формою з жорстким дотриманням всіх передбачених протиепідемічних норм. 

Одинадцятикласники теж можуть продовжити навчання за партами в школах, але це вирішуватиметься у кожному навчальному закладі окремо. Середня школа поки що залишиться на змішаній формі навчання.

- Проте, якщо батьки бояться відпускати дітей в колектив, вони можуть і далі вчитися дистанційно, - звернула увагу Лариса Костенко. – Батькам для цього варто звернутись до класного керівника. І тоді дитині надсилатимуть посилання на теми уроків та домашні завдання.

Попередньо планується, що решта школярів повернуться в стіни шкіл з 11 травня.

Усі новини