Для посадовців міської ради Кропивницького розпочався новий навчальний семестр

П'ятниця, 15 лютого 2019 10:01

Постійно діючий семінар „Ведення діловодства у виконавчих органах  міської ради” розпочав свою роботу 14 лютого у Міській раді міста  Кропивницького. Навчання, організовані відділом кадрової роботи, розраховані на посадових осіб виконавчих органів, що відповідають за  ведення діловодства.

Перший у 2019 році семінар відкрила керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко. Вона поінформувала посадовців, що навчання проходитимуть на базі міської ради протягом першого півріччя 2019 року за участю фахівців Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ  і організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації відповідно до затвердженого графіку.

А перше практичне заняття на тему: „Інструкція з діловодства у міській раді міста Кропивницького: основні положення та вимоги»” провела начальник загального відділу міської ради Олена Брюм. Вона детально зупинилася на кожному розділі Інструкції з діловодства. Слухачі отримали корисну та необхідну інформацію про особливості документування відповідно до чинного законодавства  для подальшого використання у своїй роботі.

Усі новини