Для ліквідації аварії на каналізаційному колекторі у Кропивницькому використовується стійка до корозії пластикова труба

Четвер, 4 березня 2021 18:30

На вулиці Кропивницького в обласному центрі триває ліквідація аварійної ситуації на каналізаційному колекторі діаметром 900 міліметрів.

Ремонтна бригада Кропивницького водопровідно-каналізаційного господарства продовжує заміну ділянки старого трубопроводу, який прослужив понад 47 років на сучасну пластикову гофровану трубу, здатну витримати навантаження від руху важкого транспорту та стійку до корозії.

- Роботи з безпосередньої заміни трубопроводу триватимуть ще близько десяти днів, повідомила директор Кропивницького ВКГ Валентина Давидчук. – Всього необхідно поміняти 54 метри аварійної мережі між двома колодязями. Потім ми проведемо ущільнення грунту і благоустрій місця розриття з асфальтуванням дорожнього покриття.

Вартість закуплених труб складає 300 тисяч гривень, ще близько 200 тисяч необхідно на виконання всіх робіт. Валентина Давидчук висловила вдячність виконавчим органам міської ради за оперативність в розміщенні необхідних дорожніх знаків навколо місця аварії та коригування в русі автомобільного транспорту.

Усі новини