«Дієва громада»: органи місцевого самоврядування України запрошуються до участі у конкурсі цифровізації

Середа, 30 вересня 2020 10:59

Міністерство цифрової трансформації України запрошує органи місцевого самоврядування до участі у конкурсі “Дієва громада”, який реалізовується міністерством  у рамках швейцарсько-української програми EGAP.

“Дієва громада” є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст і областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів. Сприяючи створенню інструментів цифровізації, Міністерство цифрової транформації надає громадянам рівний доступ до е-послуг, е-демократії та розвитку смарт сіті, а також підвищує ефективність роботи муніципалітетів, зберігаючи гроші платників податків та удосконалюючи цифрові навички громадян та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

До участі у конкурсі запрошуються 1470 об'єднаних територіальних громад та 461 місто.

Конкурс створений для об’єднання спільнот дієвих громад, які будуть цифровими лідерами України, отримання рекомендації щодо цифрової трансформації у громадах, поширення успішних практик громадами, підвищення інституційної спроможності для кращої взаємодії з мешканцями та можливості  участі у написанні Національної стратегії цифровізації.

Для участі у конкурсі можна зареєструватись за посиланням: https://hromada.diia.gov.ua/#participation-form

У разі виникнення питань звертатись за електронною адресою info@hromada.diia.gov.ua або за номером телефону +380503530343 (Андрій Колобов).

Усі новини