Дистанційне навчання учнів 1-11 класів: на сайті управління освіти Кропивницької міської ради створено новий розділ

Понеділок, 29 серпня 2022 16:45

З метою якісної організації освітнього процесу в закладах освіти Кропивницького для учнів, педагогів та батьків на сайті управління освіти Кропивницької міської ради створили курс "Дистанційне навчання учнів 1-11 класів".

У розділі пропонують скористатися дистанційними розробками, підготовленими педагогами Кропивницького. На сторінках сайту можна знайти авторські уроки, а також розроблені з використанням ресурсів мережі Інтернет у вільному доступі.

Працівники закладів дошкільної освіти розробили для малечі захопливі навчально-розвивальні відеозаняття, завдяки яким можна цікаво та корисно провести час.

Для випускників 11-х класів підготували серію вебінарів онлайн-інтенсиву "Підготовка до НМТ". Досвідчені, креативні вчителі української мови, математики та історії закладів загальної середньої освіти дають рекомендації та слушні поради щодо якісної підготовки до іспиту.

На допомогу педагогам створили курс "Дистанційне навчання. Калейдоскоп цифрових інструментів для вчителя". Завдяки серії вебінарів вони зможуть опанувати й обрати ефективні інструменти для якісної організації дистанційного навчання.

Також психологи підготували "Кейс ідей щодо організації розвивального дозвілля дітей під час комендантської години, а також в місцях їх тимчасового проживання чи бомбосховищах". Даний ресурс містить розвиваючі відеоігри, тренажери, нейровправи, які допоможуть запобігти стресу та страхам, що можуть виникнути у дітей та дорослих під час бойових дій.

Окрім того, звертаємо увагу, що у зв’язку з переходом базової школи до навчання за новим Державним стандартом Нової української школи, матеріали для 5 класу поступово оновлюються.

Усі розробки курсу доступні для перегляду та завантаження за посиланням: https://sites.google.com/view/distnavchania-krop/.

Усі новини