«Чуття єдиної родини»: якою бути у Кропивницькому площі Дружби народів?

Четвер, 11 березня 2021 17:26

Сьогодні,11 березня, у Кропивницькій міській раді відбулася зустріч секретаря міської ради Олега Колюки з представниками Центру розвитку національних культур “Єдина родина”: керівником Центру Оленою Арутюнян та керівниками Кіровоградського обласного німецького культурного центру “Розвиток” Русланою Ващук, Кіровоградської обласної благодійної організації національно-культурного товариства циган “Де Девла Бахт” Софією Король, Кіровоградської регіональної організації Конгресу азербайджанців України Вилаятом Мамедовим, Кіровоградської обласної громадської організації “Об’єднання болгар “Нашите хора” Сергієм Осадчим, Об’єднання поляків “Полонія” імені Кароля Шимановського Олександром Полячком, Спілки вірмен України в Кіровоградській області Тіграном Хачатряном.

Секретар міської ради Олег Колюка подякував представникам Центру за проведення культурно-просвітницьких акцій, спрямованих на формування толерантності, поваги до культури, мови, історії звичаїв та традицій представників національних меншин, а також відзначив їх активну участь у загальнодержавних та міських заходах, що спрямовані на консолідацію українського суспільства.

- Наша Кропивницька громада — багатонаціональна. Обов’язковою умовою стабільності та єдності громади — є міжнаціональна злагода, розвиток та збереження етнокультурної самобутності національних меншин. Ми різні, однак любов до України об’єднує всіх у єдиний та сильний народ, в одну громаду. Завдяки вашій діяльності у місті зберігається етнічна самобутність та історична пам’ять народів, налагоджуються культурні зв’язки, - наголосив у вступному слові Олег Колюка.

Учасники зустрічі обговорили питання співпраці Центру “Єдина родина” з Кропивницькою міською радою та висловили свої пропозиції щодо облаштування площі Дружби народів.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики Оксана Горбенко нагадала учасникам зустрічі про інструменти участі, які можуть використовувати національно-культурні товариства, щоб вносити ініціативи та їх реалізовувати. Також посадовиця закликала представників Центру “Єдина родина” взяти участь у міському конкурсі проєктів інститутів громадянського суспільства “Дієві ініціативи”, що проходить в рамках реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в місті Кропивницькому на 2020-2022 роки “Діалог”.

Усі новини