«Четверта влада» у кропивницькій ЗОШ №22: в гості до школярів завітали журналісти

П'ятниця, 16 листопада 2018 16:48

До Дня працівників радіо телебачення та зв’язку в кропивницькій загальноосвітній школі № 22 відбулася тематична година “Четверта влада”. В гості до школярів завітали журналісти та представники управління освіти міської ради Кропивницького.

Місце проведення заходу вибране не випадково. Саме в цій школі працює гурток журналістики, який довгий  час очолював   журналіст Василь Левицький. У навчальному закладі також функціонує власний сайт та видається шкільна газета “Alma Mater”. Перший номер видання вийшов 22 роки тому.

З роками зовнішній вигляд газети трансформувався, вона стала схожою на журнал.  Сьогодні газета випускається в електронному вигляді. Видання неодноразово отримувало почесні нагороди на конкурсах всеукраїнського рівня.

За  публікаціями “Alma Mater” читач має можливість відслідковувати шкільне життя школи  та його зміни і особливості у різні періоди. Готують до випуску газету  учні-журналісти.  Влітку на базі ЗОШ №22 працювала  Медіа школа, де школярі вчилися основам журналістики.

Сьогодні, під час відкритого уроку учні середніх класів  школи поспілкувалися з ведучою програми “Ранкова кава” на обласному каналі Суспільного телебачення Яною Сапожніковою. Журналістка розповіла школярам про секрети професії телеведучої та особливості власного шляху у медійну сферу.

Діти із задоволенням долучилися до гри “Гарячий стілець”, активно відповідали на питання  вікторини “Що ти знаєш про Інтернет?” та отримували задоволення від пізнавально-розважальної хвилини “Ми та телебачення”.

Усі новини