Чемпіонат України з велосипедного спорту: успішні виступи учасників з Кропивницького

Вівторок, 28 травня 2024 21:26

Упродовж трьох днів, із 24 по 26 травня, на території Соколівської ОТГ та в Кропивницькому тривав захоплюючий чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. У рамках змагань відбулися гонки з вибуттям (кільцева гонка), групова гонка та гонка критеріум.

На старт виїхали 135 найсильніших спортсменів, які представляли 18 команд з різних регіонів України. Змагання пройшли на високому рівні, демонструючи високий професіоналізм та витримку учасників.

Спортсмени з Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи № 1 продемонстрували високі результати.

Микола Кушнір виборов третє місце в груповій гонці на дистанції 66 км, показавши високу стратегічну майстерність та силу волі. Євген Молодченко продемонстрував стабільність, посівши четверте місце у гонці з вибуттям та п'яте місце у гонці критеріум.