Чемпіонат Кіровоградщини з кросу: нові перемоги легкоатлетів Кропивницької спортшколи № 2

Вівторок, 15 жовтня 2024 15:53

У неділю, 13 жовтня, в селі Бірки Олександрівської територіальної громади відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з легкоатлетичного кросу, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Вадима Приймака. У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з різних районів області.

Кропивницьку дитячо-юнацьку спортивну школу № 2 гідно представили 20 учасників. Чемпіонкою на дистанції 2 кілометри стала Вікторія Ткачук, вихованка тренера Ігора Шостака. На цій же дистанції Карина Ткач посіла друге місце. У забігу на 3 кілометри срібну медаль здобув Олександр Рябовол, а Назарій Моргун став бронзовим призером чемпіонату.