Чемпіонами Кропивницького з брейн-рингу стали студенти льотної академії Національного авіаційного університету

Середа, 14 листопада 2018 17:38

Сьогодні, 14 листопада, у Кропивницькому, в рамках заходів до Дня студента, у приміщенні міської ради відбулися ігри осіннього сезону ХХІІ міського чемпіонату з гри «Брейн-ринг» серед студентських та молодіжних команд.

Організаторами турніру виступили управління молоді та спорту міської ради Кропивницького спільно з громадською організацією «Кіровоградська обласна ліга інтелектуального розвитку» за підтримки «Ініціатива Team Europe Кропивницький».

Команди «Феміда» (ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління»), «Гермес» (Кропивницький коледж харчування та торгівлі), «Логос» (Кропивницький будівельний коледж), «Совенята» (Центральноукраїнський національний технічний  університет), «Скіф» (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка), «Культ Карго» (льотна академія Національного авіаційного університету), «Прайд» (економіко-технологіний інститут імені Роберта Ельворті), «Олімпія» (Кропивницький інститут ПВНЗ «Університет сучасних знань») боролися за перемогу у турнірі.

Ведення чемпіонату здійснювали активісти інтелектуального руху в Кропивницькому  Андрій Флоренко та Ольга Гріднєва.

У цікавій і напруженій боротьбі чемпіонами стала команда «Культ Карго» (Льотна академія Національного авіаційного університету), віце-чемпіоном – команда «Феміда» (ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління»), другим віце-чемпіоном – команда «Совенята» (Центральноукраїнський національний технічний  університет). Всі учасники та переможці отримали подарунки і грамоти від організаторів.

Усі новини