Блокування рахунків КП «Теплоенергетик» у Кропивницькому є демонстрацією не партнерської позиції

Понеділок, 17 січня 2022 13:54

Сьогодні, 17 січня, під час щопонеділкової апаратної наради Кропивницький міський голова Андрій Райкович наголосив на важливості якнайшвидше розпочати модернізацію теплопостачання.

- Під час похолодань місто потребує більшої кількості газу, а ми обмежені лімітом, ціною і, на жаль, нелегкою ситуацією із нерозблокованими рахунками “Теплоенергетика”. Тому вже сьогодні готуємо лист до Прем’єр – міністра України, голови ОДА, бо вважаю, що таким чином демонструється не партнерська позиція виконавчих служб, тим більше, що місто у постійному конструктивному діалозі із профільним міністерством. Є підписаний Меморандум, ми завчасно акумулювали необхідну суму коштів для розрахунків за спожитий газ, ми чесно виконуємо свою частину роботи і зобов'язань. Це не по-державницьки, - переконаний Андрій Райкович.

Тож поточним завданням для міста є впровадження  розумної економії, контролю за енергоспоживанням кожного об'єкту, кожного будинку, кожного закладу.

- Максимально ощадливе використання енергоресурсів – це надзавдання на сьогодні! Але не сприймайте це як лозунг, а використовуйте як напрямок діяльності.  Повторюю, розкошувати немає звідки, а об'єктів, завдань ми  напланували немало. Та й громада чекає від нас не плачу, а реального розвитку, руху до кращого.

Основним же пріоритетом для Кропивницького залишається модернізація системи теплопостачання, ремонт теплових мереж. Це складна і відповідальна робота, яку необхідно починати якнайшвидше, переконаний Андрій Райкович. 

 

Усі новини