Благоустрій Лісопаркової, ремонт доріг та котелень: зміни в комплексній програмі житлово-комунального господарства на 2021 рік

Четвер, 8 липня 2021 15:22

Депутати Кропивницької міської ради внесли низку змін до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницький на 2021 — 2025 роки під час засідання п'ятої сесії міської ради сьогодні, 08 липня.

Зокрема, сума видатків на поточний ремонт внутрішньодворових доріг, у тому числі і на виготовлення проєктно-кошторисної документації, збільшилась із 45. до 650 тисяч гривень.

Як пояснює начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко, через значну кількість опадів цього літа масово руйнується асфальтне покриття внутрішньодворових доріг та вимощень, і, аби вода не потрапляла до підвалів, виникла нагальна потреба в поточних ремонтах.

В Програму також внесли капітальний ремонт тротуару міжквартального проїзду від вулиці Космонавта Попова до вулиці Генерала Жадова.

Затвердили також депутати і фінансову підтримку КП “Благоустрій” у розмірі 100 тисяч гривень на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування із встановленням меж - район лісопарку “Сосновий” (права сторона вулиці Короленка, сквер “Гай десантників”) і 50 тисяч гривень на проведення технічної інвентаризації та паспортизації цих об'єктів благоустрою - тут планується будівництво велосипедної доріжки із зоною відпочинку та освітленням.

На 500 тисяч гривень. збільшили видатки із виготовлення проєктно-кошторисної документації у розділі постачання теплової енергії у зв'язку із запланованими реконструкцією восьми теплових пунктів та будівництвом трьох котелень.

З'явився у програмі пункт про капітальний ремонт вулиці Василя Нікітіна, завдяки державній субвенції у розмірі 10 мільйонів гривень.

Усі новини