Бізнес – клімат у Кропивницькому стає сприятливішим для інвесторів

Четвер, 13 січня 2022 13:05

Дорожня карта з покращення бізнес-клімату у Кропивницькому стала основним предметом обговорення під час робочої онлайн-зустрічі фахівців ряду профільних виконавчих органів міської ради з експертами USAID та ГО "Електронна Республіка", яка відбулася у середу, 12 січня.

Як повідомила начальниця департаменту з питань економічного розвитку Ніна Рахуба, міська рада є учасником програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України", в рамках якої реалізується проєкт "Покращення Індексу конкурентоспроможності міст". Розробкою відповідної дорожньої карти опікується ГО "Електронна республіка".  

Учасники зустрічі обговорили зазначені в карті завдання, строки їхнього виконання, попередньо визначилися з центрами відповідальності на рівні міської ради.

Реалізація передбачених Дорожньою картою заходів — важливий крок назустріч інвесторам, які матимуть можливість оперативно отримувати всю необхідну для них інформацію у зручному форматі.

Актуальність і важливість нововведень вже підтверджується результатами оцінки бізнесом рівня співпраці з місцевою владою. Дослідження Індексу конкурентоспроможності міст за 2021 рік засвідчило суттєве покращення

Усі новини