Біля пологового будинку №1 у Кропивницькому на світ народилася молода алея зелених насаджень

Вівторок, 28 березня 2017 17:12

Сьогодні, 28 березня, сонячного весняного дня на території пологового будинку №1 у Кропивницькому висадили алею дерев. Молоді зелені насадження з’явилися тут замість старих, знесених за віком тополь.

Щоб взяти участь в акції до закладу завітали  міський голова Андрій Райкович разом зі своїм заступником Наталією Дзюбою і начальником управління охорони здоров’я Оксаною Макарук.

Висадження дерев проводиться в рамках Тижня  благоустрою, ініційованого міською владою та за підтримки Управління Національної поліції і Управління ДСНС України в області.

- Ця подія має величезне значення і користь,  - відзначив Андрій Райкович. - Садити дерево і приємно, і почесно, оскільки, як кажуть у народі, кожна людина має побудувати будинок, посадити дерево і привести у світ сина або доньку. Символічно, що це робиться біля пологового будинку, який і сьогодні перебуває у полі підвищеної уваги і громадськості, і міської влади  Тож сподіваюся, що це добре починання підхоплять колективи усіх підприємств, установ і закладів Кропивницького. Також я переконаний, що висока естетика і культура мають бути основними ознаками нашого міста.

Всього на алеях перед медичним закладом сьогодні було висаджено 60 дерев, серед яких туї, сосни та ялівець.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38