Більшість порушень правил благоустрою у Кропивницькому усуваються без застосування штрафів

Понеділок, 25 квітня 2022 15:41

Щоденні перевірки території міста працівниками інспекції з благоустрою Кропивницької міської ради не лише дозволяють встановлювати факти порушень державних стандартів, норм і правил у сфері їх компетенції, а й слугують додатковим стимулом для усунення виявлених недоліків.     

Так, днями балансоутримувач земельної ділянки на проспекті Університетському лише після відповідного попередження прибрав з території сухе гілля та сміття.  

В районі вулиць Короленка і Добровольського проводилися земляні роботи — організація прокладала електричний кабель. Кабель проклали, а от благоустроїти місце розриття не потрудилися. Зробили це лише після втручання інспекторів.

На захаращення території загального користування неподалік одного з будинків на вулиці Соборній сміттям та різним непотребом до інспекції поскаржилися містяни. Ділянку прибрали після попередження про вжиття штрафних санкцій.

За результатами проведеної інспекцією роботи працівники відповідної служби засипали провал біля колодязів каналізаційної мережі на вулиці Волкова. 

Усі новини