Безпека понад усе: на Великдень кропивничан закликають неухильно дотримуватися режиму комендантської години

Субота, 23 квітня 2022 13:12

Кропивницька міська рада закликає мешканців міста враховувати умови воєнного стану під час святкування Світлого Христового Воскресіння.

- При плануванні відвідування храмів для освячення Великодніх кошиків необхідно чітко дотримуватися режиму комендантської години, який у Кропивницькому цього дня за рішенням ОВА діятиме від 23.00 до 05.00, - наголосив секретар міської ради Олег Колюка. -  А від участі у службах цьогоріч варто відмовитися з міркувань колективної безпеки - богослужіння пройдуть у приміщеннях храмів за участі священнослужителів та церковного причту.

Як повідомили у відділі комунікацій з громадськістю міської ради, у неділю, 24 квітня, у храмах Української Греко - Католицької Церкви та Православної Церкви України, крім храму Святого Володимира, літургії служитимуться зранку.

Зокрема у Храмі Івана Хрестителя по вулиці Героїв України святкова служба правитиметься із 07.00 (освячення пасок – із 08.00), у Храмі Святого Андрія Первозваного на селищі Гірничому – із 05.30 (освячення пасок – із 09.30), у Петро-Павлівському Храмі, що будується по вулиці Маланюка, Свято-Ольжинській  релігійній громаді по вулиці Руслана Слободянюка та у Каплиці Святої Трійці по проспекту Університетському – із 09.00 (освячення пасок – із 09.30), а у Свято-Володимирському Храмі по вулиці Тарковського вирішили провести літургію традиційно вночі, а освячення пасок – із 06.00.

Інші православні храми Кропивницького, що належать до УПЦ, правитимуть нічну святкову службу.

У міській раді містян просять з розумінням поставитися до обмежень воєнного часу, адже йдеться про безпеку громадян. У той же час, влада звертає увагу  керівників релігійних організацій на не допущення масових скупчень прихожан на територіях храмів під час святкування Великодня. Для зручності містян, рух комунального громадського транспорту 24 квітня розпочнеться із 05.00.

Віримо, що настане невдовзі той світлий день, коли славні українські Збройні Сили визволять від ворога нашу рідну землю і усі дзвони сповістять про велику Перемогу України.

Усі новини