Андрія Райковича вдруге обрали головою Кіровоградського регіонального відділення АМУ

П'ятниця, 12 лютого 2021 15:35

Сьогодні, 12 лютого, у Кропивницькому відбулися загальні збори Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України. Це перші збори членів АМУ після проведення місцевих виборів у жовтні 2020 року, за результатами  яких 16 із 39 громад  - членів АМУ в Кіровоградській області очолили нові голови.

Участь у сьогоднішньому засіданні взяв виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»  Олександр Слобожан.

На початку роботи зборів його учасники вдруге обрали головою Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України Андрія Райковича. Рішення підтримали одноголосно.

- Я щиро вдячний вам за високу довіру. Ми всі об’єднані великою відповідальністю перед людьми, перед громадами, які обрали нас керівниками територій, - подякував Андрій Райкович. - Наголошую: зараз це надзвичайно нелегко, тому тільки гуртом, спільно, організовано ми будемо спроможні рухатись вперед і виконувати волю людей.  Нині ми повинні разом не допустити згортання децентралізації. Розширити можливості і роль громад в економічному, адміністративному, якщо хочете, і політичному спектрах функціонування держави. Ніхто, краще від нас, не знає життя, проблем простих людей і ніхто, крім нас, першим не кинеться їх фахово вирішувати.

 

Усі новини