Андрій Табалов: прямий діалог громади і влади – ефективний шлях вирішення проблем

П'ятниця, 21 лютого 2020 15:11

Сьогодні, 21 лютого, секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов провів виїзну зустріч з жителями провулку Степового, що на Великій Балці. Місцеві мешканці звернулися до очільника депутатського корпусу з проханням допомогти у вирішенні проблеми ремонту дороги у мікрорайоні. У зустрічі також взяли участь керівники головного управління житлово-комунального господарства міської ради та КП “Універсал-2005”.

За словами місцевих жителів, дорогу по провулку Степовому не грейдерували вже два роки. На дорозі утворилось багато ям, де після дощу збирається і стоїть вода. Сама ж дорога у негоду перетворюється на місиво з багнюки.

- Дорогу тут ніхто ніколи не робив, самі машинами привозили щебінь і насипали, - розповіла місцева жителька. - Ці ями утворились вже з часом. Ні в школу, ні в садочок з дітками не можливо дійти, особливо в дощову погоду.

З проханням зробити дорогу мешканці провулку Степового звертались до свого депутата на окрузі, проте проблему  вирішити не вдалося. Тоді люди попросили про допомогу у  секретаря міської ради Андрія Табалова, і він запропонував зустрітися безпосередньо біля дороги, щоб на місці вивчити ситуацію і з’ясувати, як міська влада вже сьогодні може допомогти людям.

- По-перше, для початку дорогу треба прогрейдерувати, щоб прибрати всі ці ями, і дорога стала більш-менш рівною, - запропонував Андрій Табалов. - Я дав доручення керівнику “Універсал-2005” і, якщо наступного тижня не буде дощу, спеціалісти комунального підприємства проведуть роботи з грейдерування. А вас прошу повідомляти мені про ситуацію. І вже після проведення робіт разом виїдемо і перевіримо якість їх виконання.

Розуміючи, що грейдерування — це тимчасове вирішення проблеми. Андрій Табалов взяв на себе відповідальність і пообіцяв звернутися до постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, щоб дорогу по провулку Степовому включили до галузевої програми розвитку дорожньої інфраструктури Кропивницького.

Усі новини