Андрій Табалов: Об’єднанню бути! Депутати селища Нового дали старт процедурі приєднання до Кропивницького

Понеділок, 19 серпня 2019 15:45

У п’ятницю, 16 серпня, відбулась знакова для Кропивницького  подія — депутати  Новенської селищної ради прийняли рішення про надання дозволу на об’єднання селища Нового і обласного центру.

Важливість цього моменту відзначив секретар міської ради Андрій Табалов під час щотижневої апаратної наради сьогодні, 19 серпня.

- Тепер наше завдання відпрацьовувати вже спільну роботу із селищем Новим, - наголосив Андрій Табалов. - На наступне засідання сесії, згідно з регламентом, я особисто вноситиму питання щодо прийняття міською радою Кропивницького власного рішення про добровільне приєднання селища до міста. Це буде завершальним кроком першого етапу процесу об’єднання.

За словами начальниці юридичного управління міської ради Марини Смаглюк, другий етап передбачає затвердження обидвома радами: і Новенською, і міста Кропивницького, рішення про добровільне приєднання, у якому вже буде прописана інформація про намір приєднання із зазначенням відповідних населених пунктів, найменування об’єднаної територіальної громади, до складу якої є намір приєднатись, та план організаційних заходів щодо добровільного приєднання. Останній, як один із найважливіших пунктів, будуть прописувати представники двох рад спільно.

- Обидва схвалених проекти рішення будуть передані в обласну державну адміністрацію для надання висновку на відповідність Конституції та законів України, - зазначила Марина Смаглюк. - І на завершальному етапі, коли вже припинятимуться повноваження депутатів Новенської селищної ради, обидва органи місцевого самоврядування остаточно приймуть рішення про добровільне приєднання

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21