Андрій Табалов: народний контроль – гарантія високої якості ремонтів прибудинкових територій

Четвер, 21 листопада 2019 10:21

У середу, 20 листопада, секретар міської ради, депутат від першого виборчого округу Андрій Табалов разом з мешканцями будинку по вулиці Жадова, 28, к. 1 та представником головного управління житлово-комунального господарства міської ради перевірили якість виконання капітального ремонту прибудинкової території. На зустріч запросили і керівника підрядної організації, яка виконувала роботи.

Люди стверджують, що чекали ремонту дороги 27 років, і тільки завдяки сприянню Андрія Табалова багаторічна мрія мешканців будинку нарешті здійснилась.

- Дякуємо, що ви нам допомогли довести до ладу нашу прибудинкову територію. Все зроблено добре і акуратно, - зазначив Василь Білоус голова ОСББ "Гіппократ". - Навесні ще встановимо парканчики, пофарбуємо їх, висадимо квіти на клумбах, і буде у нас зразковий двір!

На прохання мешканців від будинку до дороги підрядник зробив асфальтні пішохідні доріжки. За словами Андрія Табалова, люди йому вже кілька років скаржились на відсутність можливості нормально пройти до зупинки громадського транспорту, магазину, лікарні, дитячого садка. Особливо це стосується негоди, коли через дощ або мокрий сніг утворюється багнюка, і пройти, не забруднившись, просто неможливо. Тим більше, що цією доріжкою ходять не тільки мешканці будинку №28, к.1, а й усіх сусідніх багатоповерхівок.

- Відповідно до генерального плану, тут після будівництва нової багатоповерхівки буде облаштовано і прибудинкову територію, тому дальня доріжка — тимчасова, її заасфальтували, але не встановлювали бордюри, бо потім все одно треба буде її демонтувати, - розповів Василь Білоус. - Іншу доріжку, яка залишиться і після завершення будівництва, будівельники облаштували з бордюрами, і служитиме нам вона десятками років.

Мешканці розповіли, що постійно контролювали хід виконання ремонтних робіт. Підрядник йшов назустріч і прислуховувався до побажань громади, тому така співпраця вилилась у якісно і швидко виконану роботу. Люди оцінили роботу підрядника на “відмінно”.

- З приводу ремонту дороги мешканці до мене почали звертатись з першого дня мого депутатства на даному окрузі. Співпраця наша почалась із облаштування клумби, продовжилась будівництвом дитячого майданчика і ремонтом прибудинкової території, а з наступного року тут почнеться розбудова скверу — великого проекту-переможця “Громадського бюджету-2020”, - зауважив Андрій Табалов. - Дякую мешканцям будинку за терпіння і наполегливість у вирішенні питання ремонту дороги, дякую підряднику за сумлінно виконану роботу і співпрацю з людьми. Дякую усім, хто не був байдужим і слідкував за ходом ремонтних робіт!

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35