Андрій Табалов: міська влада готова бути партнером для громадських організацій, які опікуються проблемою безпритульних тварин у Кропивницькому

Понеділок, 17 грудня 2018 15:23

Міська влада виступила ініціатором створення міні-притулків для утримання безпритульних собак і була готова підтримати громадських активістів. Це відзначив секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради сьогодні, 17 грудня.

- На жаль, ті активісти, які виявляли бажання долучитися до створення таких притулків на території міста зникли, - констатував секретар міської ради. – Але  проблема безпритульних тварин залишилася, вона є надзвичайно нагальною для Кропивницького і її обов’язково необхідно вирішувати.

Андрій  Табалов бачить вихід у тісній співпраці і фінансовій допомозі двом громадським організаціям, які впродовж довгого часу своєї діяльності на ділі довели серйозність своїх намірів.

- Я побував на території ГО «Щасливий пес», чия база розміщена на території селища Нового, - поділився думкою секретар міської ради. – Вони в міру власних сил і можливостей облаштовують вольєри, де утримують собак, забезпечують їх годівлю і медичний догляд. Якщо місто надасть певну фінансову підтримку, тисяч по 200 – 300 гривень, двом таким громадським об’єднанням  - «Щасливий пес» і «Бім», на утримання собак і будівництво додаткових вольєрів, вирішення проблеми із безпритульними тваринами зрушиться з місця.

Усі новини