Андрій Райкович закликав кропивничан активніше щеплюватись від COVID-19

Четвер, 5 серпня 2021 13:58

В цю суботу, 07 серпня виїзні пункти вакцинації знов працюватимуть. В суботу медики прийматимуть жителів Арнаутово і Масляниківки. Працюватимуть біля 33-ї школи з 9-ї ранку до 12-ї. Ще один пункт розгорне роботу на Олексіївці, також з 9-ї до 12-ї, біля магазину «Смак».

На сьогодні, як повідомив Кропивницький міський голова Андрій Райкович від небезпечної хвороби вакцинувалося понад 40 тисяч кропивничан. Але для створення колективного імунітету цього не достатньо. Тож очільник міста закликав містян активніше йти в пункти щеплень.

- Зараз ЗМІ рясніють тривожними повідомленнями про те, що в наступні два тижні можливий спалах COVID-19. Я щоденно аналізую дані медиків, чую застереження головного санітарного лікаря держави, який пояснює, що на нас чекає,  якщо ігноруватиметься вакцинація. Знов наголошу – я нікого не лякаю! На жаль, такою є наша реальність, - наголосив міський голова. - Краще не жартувати, а зробити щеплення. Воно безкоштовне і пунктів вакцинації вистачає. На сьогодні в місті вакцину від коронавірусу вже зробило понад 40 тисяч людей. Але для колективного імунітету цього ще не достатньо. Тому ще і ще раз закликаю, не гайте часу, зробіть вакцинацію. Давайте, врешті, подумаємо про медиків.  Вони ж як у пеклі працюють! Їх ресурсу може просто забракнути. Будьмо відповідальними!

Усі новини