Андрій Райкович: загроза коронавірусу вимагає від кропивничан максимальної дисципліни

Понеділок, 24 січня 2022 12:50

Щопонеділкову апаратну нараду сьогодні, 24 січня, Кропивницький міський голова Андрій Райкович розпочав із найактуальнішої теми – загрози корона вірусної інфекції. Штам «Омікрон» продовжує швидко розповсюджуватись світом. Все більше областей України знову повертаються до жорсткіших карантинних зон.

- Наші фахівці наголошують, що хвороба загрожує усім: від малих до дорослих. І зафіксовано помітно інший її перебіг у разі, коли люди вакциновані. А у нас критично зменшилась активність охочих зробити щеплення, - відзначив міський голова. - Ми усі прагнемо жити, як європейці. А там вже третю дозу вакцини зробили, а дехто і четверту!

У той же час,  у Кропивницькому першу дозу вакцини від коронавірусу не зробило поки і 70% населення. Майже половина жителів міста не захищені від небезпечної хвороби.

- Це і є наш реальний рівень колективної відповідальності та освіченості. Жителі обласного центру повинні бути прикладом для усієї області у всьому, в тому числі і у турботі про власне здоров'я і здоров'я оточуючих також, - наголосив Андрій Райкович. – Ми живемо у великому місті, можливість контактів тут надзвичайно висока.

Міський голова закликав засоби масової інформації активізувати просвітницьку роботу щодо необхідності вакцинування від COVID-19.

Усі новини