Андрій Райкович: За вашими спинами вся Україна!

Понеділок, 6 грудня 2021 17:15

Сьогодні, 06 грудня, своє професійне свято відзначають представники Збройних Сил України. Це свято об’єднує всіх військовослужбовців країни, які щомиті готові стати на захист українського народу та боронити рідну землю.

Кропивницький міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Олег Колюка привітали військових міста з їхнім професійним святом.

У Кропивницькому дислокується еліта Збройних Сил України – 3-й окремий полк спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго. І містяни горді з того, що мають честь бути шефами цього легендарного підрозділу спецпризначення. Місто підтримує також тісні, дружні стосунки з командою десантного корабля «Юрій Олефіренко», та усіма військовими частинами де проходять службу кропивничани і які постійно перебувають на бойовому посту.

- Від імені громади міста та депутатського корпусу щиро вітаю кожного з Вас з професійним святом! В нашій країні вже восьмий рік поспіль найголовнішим питанням порядку денного – є питання війни. Нам дуже дорогою ціною дається кожен відвойований метр української території, - наголосив Андрій Райкович. - Зараз на сході України збираються нові російські полчища, до кордонів стягується купа зброї, тому кожне слово військових сьогодні вимагає особливої уваги від кожного з нас. Шановні воїни, за вашими спинами народ і Україна. Я завжди говорю - бережіть себе, бережіть побратимів, бережіть Україну! Ми завжди чекаємо вашого повернення із ваших надскладних завдань. Зичимо здоров‘я, миру, злагоди і перемоги!

Почесну грамоту Кропивницької міської ради та її виконавчого комітету Андрій Райкович та Олег Колюка вручили учасникам бойових дій Віталію Кареті та Ігорю Кравченку. Ще низка військових отримали Грамоти міської ради та Подяки. Сертифікат на 35 тисяч гривень керівники міста вручили третьому полку для покращення матеріально – технічної бази частини.

Сьогодні не залишились без уваги міської влади і волонтери, з якими місто тримає міцні і дружні стосунки. Цього дня від Андрія Райковича вони отримали цінні подарунки.

Натомість і міський голова не залишився без подарунку. Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк за заслуги перед Помісною Українською православною Церквою вручив Андрію Райковичу орден Святого Рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

Усі новини