Андрій Райкович: використані новорічні ялинки у Кропивницькому мають бути утилізовані оперативно

Понеділок, 17 січня 2022 14:10

Сьогодні, 17 січня, під час щопонеділкової апаратної наради Кропивницький міський голова Андрій Райкович поставив перед головним управлінням ЖКГ  завдання швидко і якісно утилізувати використані новорічні ялинки.

Іще день – два і народ масово почне хвойні дерева виносити на сміттєві майданчики. На жаль, досвід показує, що будуть викидати і з балконів, і з багажників авто на узбіччях доріг. Тому, керівники ЖЕО, ТОВ “Екостайл”, КП «Благоустрій», головне управління ЖКГ -  організуйте безплатне приймання і переробку хвої, щоб дерева не лежали у дворах до нових віників, - наголосив  міський голова. -  На узбіччях, особливо приватного сектора, залишається ще чимало гілок і від звичайної обрізки дерев. Значить управлятися із вивезенням необхідно швидше. тісніше ретельніше співпрацювати з ТОВ «Екостайл», аби звіряти виробничі позиції. Адже є системні проблеми, які необхідно обговорювати і знаходити варіанти їхнього вирішення.

- Я знову акцентую увагу усіх комунальних служб про організацію чергових бригад прибиральників, які мають оперативно обслуговувати територію міста: прибирати сміття, лід на зупинках, переповнені урни, - відзначив Андрій Райкович. - Графік графіком, але порядок у місті, особливо уздовж магістралей, в громадських місцях повинен бути завжди!

Ще одне важливе завдання – тримати в порядку зупинки громадського транспорту.

- Ми - місто, обласний центр! Це стосується і земельних ділянок, і реклами, і вивісок. Тому управління архітектури, управління торгівлі, спецінспекція - вам є що контролювати і виправляти, - акцентував очільник міста.

Окреме звернення до Кропивницького ВКГ – якісніше ремонтувати мережі після поривів, адже поточний стан ліквідації аварійних ділянок є неприпустимим, переконаний Андрій Райкович.

Усі новини