Андрій Райкович: відроджене комунальне житлове будівництво у Кропивницькому не припиниться

П'ятниця, 7 червня 2019 13:55

Добігає до логічного завершення процес зведення за кошти міського бюджету багатоповерхівки по вулиці Жадова у Кропивницькому.

Будівництво першого після багаторічної перерви комунального житла розпочалося наприкінці 2016 року із закладання символічної капсули у фундамент будинку. На сьогодні ж підрядна організація виконала практично весь запланований комплекс робіт. А сьогодні, 07 червня, їхню якість проінспектував міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Зараз будівельники виконують роботи з благоустрою: кладуть біля будинку тротуарну плитку. Начальник управління капітального будівництва міської ради міста Кропивницького Сергій Білокінь розповів, здати будинок в експлуатацію планують вже за пару тижнів.

- В наших планах – здати багатоповерхівку в експлуатацію в кінці другої декади червня, – зазначив посадовець. – Всі основні роботи позаду. Скоріш за все ми встигнемо порадувати новоселів Дня Конституції.

Міський голова оглянув нові квартири, та зробив висновок – будівельники виконують роботи якісно.

- Будинок виконується з якісний матеріалів, за новітніми будівельними технологіями. Роботи вже в фінальній фазі, – підкреслив  Андрій Райкович. – Ми готуємось до того, щоб видавати ордери людям, які стоять в черзі на отримання житла не один десяток років. Я переконаний, що жити у цьому будинку буде їм зручно та комфортно. Важливо, що 10 квартир ми виділимо нашим медичним працівникам, аби закріпити їх в медичному просторі Кропивницького. На цьому міська влада зупиняти житлове будівництво не буде. Вже із наступного року ми плануємо поряд з цим будинком розпочати зведення нової багатоповерхівки для громадян, що стоять на квартирному обліку.

Загальна вартість будівництва цього будинку сягає 24 мільйонів гривень. Проте остаточну суму будівельники назвуть лише після того, як всі роботи буде остаточно завершено.

Усі новини