Андрій Райкович: Університет третього віку “Натхнення” - товариство європейських людей

Вівторок, 22 вересня 2020 17:20

Сьогодні, 22 вересня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав з початком нового навчального року студентів “Університету третього віку “Натхнення”. Урочистості відбулися на подвір’ї педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Студенти університету в один голос стверджують - вчитися ніколи не пізно. Нині вони вивчають сучасну українську мову, історію, краєзнавство, іноземні мови, хореографію та новітні інформаційні технології. Для якісного опановування цього предмету, студентам знадобилася сучасна комп’ютерна техніка. Щоб її отримати, вони подали проєкт на Громадський бюджет і виграли у конкурсі. Сьогодні техніку студентам “третього віку” передав міський голова Андрій Райкович.

- Оцей солідний набір комп’ютерної техніки яскраво засвідчує вашу активну життєву позицію, наснагу і бажання бути енергійними і завжди перемагати. Я вам скажу, що далеко не всім юним вдається перемогти і здобути фінансові гранти громадського бюджету. А ви змогли! І заслуговуєте оплесків. - наголосив очільник міста. - Взагалі, я час від часу спостерігаю за вашою активною діяльністю, як ви переймаєтесь громадськими проблемами, просвітницькою роботою. Ви справді товариство європейських людей! І це чудово. Бо не втрачено головне: бажання до активного, цікавого життя, бажання до прекрасного, до розвитку.

В питаннях розвитку дуже важлива позиція лідера і  організатора. Фаїна Позднякова, голова ГО Університет третього віку «Натхнення», є справжнім лідером університетського руху.

- Відкрию усім секрет: я одною з перших каталась в білому тролейбусі, який купили для міста. І саме там мені прийшла в голову ідея — створити університет третього віку. Спочатку у нас було 12 студентів. А тепер аж 584! От які гарні ідеї приходять в нашому комунальному транспорті, - розповіла Фаїна Позднякова. - За останні 30 років це краща каденція в місті!

Не обійшлося на святковому заході без концерту. Його подарували солісти обласної філармонії та народний ансамбль бального танцю “Конвалія”.

Усі новини