Андрій Райкович: роль волонтерів в сьогоднішніх умовах для суспільства надзвичайна, її не можна переоцінити

Четвер, 5 грудня 2019 12:41

Сьогодні, 05 грудня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович завітав до громадського простору волонтерів - центру Krop:Hub, де поспілкувався з волонтерами обласного центру та привітав їх з Міжнародним днем волонтера. Розмова була теплою,  в затишній родинній атмосфері, адже і стосунки міської ради і кропивницьких волонтерів міцні, надійні та щирі.

- Я пам’ятаю, як ми починали співпрацю, - поділився Андрій Райкович. – Дивувався тоді, що 90% волонтерів – це жінки. І саме ви, такі тендітні, але водночас сильні, зробили здавалося неймовірне – першими кинулись на допомогу нашим воїнам на Сході, коли почалась антитерористична операція. Саме ви, дівчата, витягли на собі найважчий період цієї війни. Тому ваша роль в нашому суспільстві надзвичайна. Ми пишаємося вами і маємо за честь співпрацювати.

Андрій Райкович вручив Подяки міської ради і виконавчого комітету Кропивницького волонтерам Ірині Давидовій, Тетяні Дзядик, Катерині Колтуновій, Інесі Колпак та Ніні Чапран.

Також дівчата отримали в подарунок обігрівач для Krop:Hub, який допомагатиме волонтерам зігріватися в морози, та настінний годинник, що відлічуватиме час до спільної перемоги. Міська влада завжди готова до тісної співпраці і активного діалогу з волонтерами, запевнив Андрій Райкович.

Усі новини