Андрій Райкович: робота кожного соціального працівника - надзвичайно гуманна, важлива та необхідна

П'ятниця, 5 листопада 2021 15:22

Сьогодні, 05 листопада, у Кропивницькому з професійним святом привітали соціальних працівників міста. На урочистості завітали Кропивницький міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Олег Колюка, заступник міського голови Сергій Колодяжний та директор департаменту соціальної політики Юлія Вовк.

У Кропивницькому працюють майже півтисячі  працівників соціальної сфери. Це перше свято, що його зустрічають вже новоствореним Департаментом соціальної політики.

Щодня соціальні працівники виконують важливу місію - піклуються про людей похилого віку, пенсіонерів, дітей-сиріт, людей з інвалідністю, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім'ї. З турботою та увагою кожен з них допомагає долати життєві труднощі іншим людям. Робота кожного соціального працівника надзвичайно гуманна, важлива та необхідна, переконаний міський голова Андрій Райкович.

- Це свято тих, хто все своє життя присвятив служінню людям. І, повірте, громада це знає і цінує. Ви всі зорієнтовані на те, щоб дбати про людей. Вам ніколи не буває легко, тим більше зараз, коли наша країна воює, відстоюючи своє право жити вільно і незалежно. Нині правильна соціальна політика вкрай важлива, - наголосив Андрій Райкович. – Ми вас вважаємо комунікаторами між владою і людьми. Це особливо важливо зараз, коли ми переживаємо агресивну пандемію коронавірусу, коли, ризикуючи своїм здоров'ям, ви допомагаєте іншим, хто чекає на вас щодня. За це ми кожному з вас низько вклоняємось. Будьте здорові, щасливі дбайте про громаду, але не забувайте і про себе!

У свою чергу, Юлія Вовк запевнила – роблять усе, щоб кожна служба відповідала актуальним соціальним стандартам і викликам часу.

Соціальні працівники отримали сьогодні неймовірну кількість теплих слів подяки за нелегку роботу та низку нагород. А святковий настрій їм створив міський професійний духовий оркестр на чолі з диригентом Богданом Максименком та солісти: творче і надзвичайно талановите подружжя Анастасії і Олександра Безаїв та Юлія Підлубна.

Усі новини