Андрій Райкович: поліцейські офіцери громади мають працювати у кожному мікрорайоні Кропивницького

Середа, 3 лютого 2021 14:38

Сьогодні, 03 лютого, Кропивницький міський голова Андрій Райкович і начальник ГУНП в області Роман Козьяков підписали меморандум про співпрацю. Угода про спільну діяльність дасть можливість  найближчим часом  організувати роботу на території селища Нового поліцейського офіцера громади.

Стратегічною ж  метою цього проєкту, пояснив Роман Козьяков, є  забезпечення кожної територіальної громади окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території своєї відповідальності, але й житиме там.  Поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади і звітуватиме не лише перед керівництвом, але й перед людьми. Спільний проект, направлений на підвищення стандартів безпеки у Кропивницькому,  міський голова назвав надзвичайно актуальним на сьогодні.

- Поліцейський офіцер громади, а в миру дільничний, - надзвичайно важлива посадова особа на сьогодні. І в обласному центрі є нагальна потреба активізувати, оживити постійну присутність працівників поліції на конкретній території, - наголосив міський голова. -  Кропивницький започатковує участь у цьому проєкті  селищем Новим,  тепер це вже мікрорайон міста. Там понад вісім тисяч жителів, дві школи, дитсадки, низка позашкільних закладів. Отже, робота поліцейського офіцера громади, і навіть не одного, вкрай необхідна.

Транспортом і місцем роботи поліцейського офіцера громади обов’язково забезпечать, наголосив Андрій Райкович і запевнив - міська рада у Кропивницькому налаштована на дієву співпрацю.

Усі новини