Андрій Райкович подякував працівникам міської ради і комунальних служб за якісну підготовку святкових заходів

Понеділок, 2 вересня 2019 12:13

Сьогодні, 02 вересня, під час наради міського голови з керівниками виконавчих органів у міській раді Кропивницького була порушена традиція: «апаратка» розпочалася не з критичної аналітики, а з подяки. Міський голова Андрій Райкович відзначив високий рівень організації і проведення загальноміських заходів.

Зокрема, у місті урочисто відзначили День Прапора України, День Незалежності України, вперше кропивничани віддали шану сучасним українським Героям у День пам'яті захисників України, відбулося також відкриття меморіальної дошки учаснику визвольних змагань, воїну УПА Семену Климовичу Сороці. Андрій Райкович переконаний – місто зуміло гідно підготуватися і провести всі урочистості.

- Управлінню соціальної підтримки населення, управлінню культури і туризму, управлінню освіти, відділу внутрішньої політики, нашим комунальним службам висловлюю висловлюю щиру вдячність за грунтовну роботу, а працівникам поліції - за забезпечення належного порядку під час проведення заходів, - подякував міський голова. - Сьогодні розпочинається новий навчальний рік. Йому передувала велика серпнева педагогічна нарада, зустріч з першокласниками у міській раді. Управлінню освіти, управлінню молоді і спорту, всім освітянам, всім батькам, школярам я бажаю мирного, якісного і цікавого навчального року. Головне, щоб діти були здоровими, щоб педагогічні колективи тісно співпрацювали з батьками школярів, з громадською батьківською радою.

Водночас Андрій Райкович поставив завдання управлінню освіти терміново вирішити питання підписання актів готовності трьох шкіл та одного дитсадка.: ЗОШ № 16, 35, 9 та ДНЗ № 4.

- Прошу оперативно опрацювати ці питання разом із санстанцією, рятувальниками. Діти повинні сісти за парти безпечно, санітарія має бути забезпечена в рамках чинних норм, - наголосив міський голова. – Оперативно ліквідувати виявлені недоліки. І підготувати мені пояснення, чому вчасно не виконали приписи.

Очільник міста також ще раз звернувся до патрульної поліції – зосередити увагу на безпеці дітей в зонах, прилеглих до закладів освіти, особливо в перші дні навчання.

Усі новини