Андрій Райкович: оновлена ялинка у Кропивницькому зібрала на День Святого Миколая рекордну кількість містян

Понеділок, 23 грудня 2019 13:21

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович подякував команді за якісну підготовку Дня Святого Миколая в обласному центрі.

Святкові заходи розпочалися у місті вже 18 грудня, відзначив міський голова під час що понеділкової апаратної наради.  У них взяли участь надзвичайно багато молоді та дітей. Цьогорічна оновлена ялинка зібрала рекордну кількість містян під час її відкриття. А центральна фотозона користується надзвичайним попитом у дітвори.

- Я скрізь побачив проведену велику підготовчу роботу і високу майстерність наших колег, - наголосив міський голова. - Я щиро дякую всім керівникам виконавчих органів - управлінням культури та туризму, молоді та спорту, соціального захисту населення, освітянам, управлінню розвитку торгівлі, управлінню транспорту та зв’язку. Окремий респект  фахівцям КП “Місксвітло”. Для комунальних служб час зимових свят  дуже напружений, необхідно після вечірніх заходів встигати прибирати місто. І я вірю, що ви не підведете.

Андрій Райкович також підкреслив, що безпека, увага до дітей, громадський порядок - головні чинники кожного заходу, де масово збираються люди.  Очільник міста попросив представників поліції допомогти в охороні святкових об’єктів на обох площах. Адже фотозона з мишами, що на площі біля міської ради вистояла лише одну добу.

- Кумедні миші до вечора були вже з переломом лап і без капелюшків, - акцентував Андрій Райкович. - Чергуйте частіше біля цих фотозон. Прикро, але не всі, на жаль, розуміють, що не варто псувати громадське майно і святковий настрій містянам.

Наголосив міський голова і на тому, що необхідно довести до ладу рекламні площини.  В той же час міський голова закликав не розслаблятись, та не збавляти ентузіазму, адже попереду ще низка святкових масштабних заходів, які місто має гарно і достойно організувати.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21