Андрій Райкович: наше головне завдання – ефективно господарювати

Вівторок, 20 серпня 2019 14:21

Сьогодні, 20 серпня, депутати міської ради Кропивницького так і не відкрили перше засідання шістнадцятої сесії. У сесійній залі  зареєструвалися 19 депутатів, 24 – виявилися відсутніми.

За словами начальника управління апарату міської ради Людмили Масло про засідання народних обранців  попередили вчасно, ще 07 серпня. У той же час, про свою відсутність з поважних причин заявили дев’ятеро депутатів.

- В період із 14 по 19 серпня відбувалися постійні депутатські комісії. Сьогодні матеріали сесії отримали 29 депутатів, - повідомила Людмила Масло. - Шість депутатів ще раніше заявили, що не зможуть прийти на сесію з поважних причин, ще троє сьогодні надіслали заяви, що не зможуть прийти на засідання через поважні причини.

У сесійній залі залишилися вільними робочі місця депутатів фракцій  «Наш край», «Рідне місто» і «Опозиційний блок – За Життя».

Позиція депутатів, що не з’явилися на засідання не зрозуміла міському голові Андрію Райковичу, адже  на сьогоднішній сесії  мали розглядатися низка дуже важливих для життя громади питань.

- Місто результативно спрацювало і, за результатами семи місяців діяльності господарського комплексу Кропивницького, ми маємо можливість збільшити дохідну частину міського бюджету на 40,9 мільйонів гривень, – наголосив очільник міста. -  З цих коштів планували додатково профінансувати галузь освіти на 10 мільйонів гривень і галузь охорони здоров’я – на 8 мільйонів гривень. Ці кошти сьогодні вкрай необхідні для вчасної виплати заробітної плати за серпень педагогам і медикам.  Ще один надважливий  напрямок діяльності – підготовка міста до зими. Ми підготували проект рішення, відповідно до якого КП «Теплоенергетик» виділялося 15 мільйонів гривень на забезпечення якісної підготовки теплового господарства до нового опалювального сезону.   Окрім того, 12 мільйонів гривень необхідно дофіна сувати на завершення будівництва другої арки по вулиці Ельворті, один мільйон гривень - на введення в експлуатацію житлової багатоповерхівки по вулиці Жадова, де люди чекають цих квартир, і, нарешті, ще один мільйон гривень – це матеріальна допомога кропивничанам, які потребують вартісного лікування чи перебувають у складних життєвих обставинах.

За словами міського голови, ігнорування депутатами сесії – це планомірний зрив життєво важливих для міста процесів і створення у місті соціальної напруги.  

Складну ситуацію у сфері охорони здоров’я через відсутність належного фінансування підтвердили голова обласної організації профспілки медпрацівників Лариса Козлова. Начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук і головний лікар Центральної міської лікарні,  депутат Олександр  Артюх.

Після того, як стало зрозумілим, що кворуму у сесійній залі не буде, Андрій Райкович переніс відкриття шістнадцятої сесії міської ради Кропивницького на четвер,  22 серпня.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21