Андрій Райкович: Кропивницький – місто патріотичних, творчих і роботящих людей

Субота, 24 вересня 2022 15:45

Сьогодні, 24 вересня, мало б бути свято – 268 років нашому славному місту. Але є інші числа та дати: 8-й рік та 213 день повномасштабної війни Україна б’ється за рідну землю, за свою свободу. Кропивницький – місто патріотичних, творчих, роботящих людей стало найбільшим гуманітарним хабом у центрі України. Місто-волонтер і місто-прихисток. Реалії сьогодення такі, що пишні святкування не на часі, але залишити без уваги людей, які так багато роблять для громади у воєнний час, було б помилкою. Саме тому у родинній камерній атмосфері зібрання разом із урочистостями відбулося сьогодні в актовій залі міської ради.

Цього дня до кропивничан звернувся міський голова Андрій Райкович, який нині на службі – начальником обласної військової адміністрації.

- Сьогодні ми не святкуємо, але ми не можемо провести цей день без привітань, без великої шани і подяки людям, які працюють на благо громади. Щирий уклін усім тим, хто працює задля України, задля нашої Перемоги, - наголосив він.

З перших днів повномасштабної війни проти російського агресора, Кропивницький перетворився на потужний гуманітарний хаб у самому серці України. За цей час, як наголосив Андрій Райкович, місто прихистило понад 50 тисяч вимушених переселенців, а вся область — понад 100 тисяч ВПО.

- Жодного разу за цей час я не почув — а у нас немає місця, а ми вже не можемо нікого прийняти. Тому що ми українці — глибокодуховна нація. Ми всі об'єдналися і вірою та правдою служимо нашій державі. Сотні тонн гуманітарної допомоги, бо люди в гарячих точках потребують нашої допомоги і моральної підтримки. Ми прийняли 9 навчальних закладів на свої території, буде іще три і буде стільки, скільки потрібно далі.

Окремо виділив начальник ОВА, без перебільшення, справжній подвиг водіїв КП "Електротранс", які вивозили і рятували життя тисяч маріупольців, згадав він і про водіїв водовозів, які працювали у Миколаєві, коли там після чергового ракетного удару був пошкоджений міський водогін.

Звісно ж, особливі слова шани та подяки від очільника краю до наших захисників.

- Ми глибоко цінуємо внесок і подвиг кожного нашого захисника. З гордістю говоримо, що Кропивницький — це форпост елітного підрозділу Збройних Сил України. Від імені усієї громади низький уклін і воїнам, які віддали найцінніше — своє життя за Україну і нас із вами. Вічна пам'ять і слава Героям! Ми ніколи не забудемо їхній подвиг, і ніколи не залишимо без уваги їхні родини! - наголосив Андрій Райкович.

Усі новини