Андрій Райкович: «Екостайл» має обслуговувати мешканців Кропивницького а не одноосібно закривати сміттєпроводи

Понеділок, 21 лютого 2022 16:38

Особливу увагу під час апаратної наради сьогодні, 21 лютого, міський голова Андрій Райкович приділив ситуації зі збору сміття у двох будинках по вулиці Бєляєва, де іще залишилися сміттєпроводи.

Мешканці цих будинків особисто звернулися до міського голови з проблемою, що не можуть знайти порозуміння із монополістом – ТОВ  “Екостайл”, що вивозить сміття зі всього міста.  На підприємстві пояснюють, що їхній великогабаритний транспорт не здатен обслуговувати ці будинки з сміттєпроводами і наполягають на облаштуванні додаткових сміттєвих майданчиків, куди зможуть під'їхати сміттєвози. Перемовини між “Екостайлом” і мешканцями цих будинків не дають результатів. Тим часом міський голова дав свою оцінку ситуації:

-  Я не хотів на увесь загал коментувати ситуацію із контейнерами у будинку на Бєляєва,7, але, якщо вже “Екостайл” виграв тендер на обслуговування усього міста, то зобов'язаний знайти оптимальний варіант, який задовольнить людей, а не одноосібно приймати рішення — закрити сміттєпроводи і вказувати людям, куди виносити сміття. Якщо “Екостайл” отримав монопольне право на обслуговування населення, то маєте ним дорожити. 

Усі новини