Андрій Райкович: дорожники на Вокзальній працюють професійно у відповідності до затвердженої технології

Понеділок, 16 серпня 2021 12:02

Реконструкція вулиці Вокзальної у Кропивницькому, саме по дорожньому етапу, вже перебуває в активній фазі.  Як виконуються ремонтні роботи, міський голова Андрій Райкович перевіряє особисто. Про це він говорив і під час апаратної наради сьогодні, 16 серпня.

- Активний дорожній етап на Вокзальній вже розпочався. Роботи ведуться практично цілодобово і добротно. За затвердженою технологією укладено вирівнювальний шар асфальту до мосту. А всім, хто сьогодні  критикує хід реконструкції, хочу сказати: правильно чи неправильно укладено асфальтне покриття — ми розберемося і за рахунок винних всі недоліки будуть усунені. Але є відповідна технологія і поетапність будівництва – вони суворо дотримуються підрядною організацією. А для критики роботи дорожників необхідно, як мінімум, у цьому  розумієтися, - наголосив Андрій Райкович. - Я спостерігав роботу пари асфальтоукладчиків, взагалі усієї технологічної лінійки. Робота ведеться професійно і відповідно до проєктно-кошторисної документації. Якби на всіх дорогах у нас працювали такі машини і такого рівня спеціалісти, то всі дороги Кропивницького були б як Короленка, Полтавська і Шухевича. І покриття на Вокзальній, я впевнений, буде якісним. Я радив би і місцевим фірмам перейняти досвід, якою технікою, в яких режимах і з якими навантаженнями там працюють дорожники — є чому повчитися!

За словами міського голови, практично завершено роботи і на дорозі до МСЧ-19. Але є питання по ремонту вулиці Василя Нікітіна:

- Необхідно пришвидшити початковий етап на Василя Нікітіна. В чому там затримка?! Представники фірми-переможниці тендеру обіцяли ще минулого понеділка розпочати роботу. Не виконують умови тендеру - відмінимо рішення. Це не агітація і за свої слова потрібно відповідати, а не тільки тендери вигравати, і вже починати роботи, тим більше що фінансування з нашого боку відкрито.

Усі новини

Довідка про доходи — тепер в "Дії"
Понеділок, 15 серпня 2022 11:05