Андрій Райкович: чиновницькій “черствості” – не місце у міській раді

Понеділок, 13 лютого 2017 10:52

Чиновники мають з належною увагою ставитись до мешканців міста, а особливо коли мова йде про пільгові категорії: інвалідів, учасників АТО і ветеранів війни. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 13 лютого.

Минулого тижня, під час особистого прийому до очільника міста звернувся інвалід – афганець, який просив виділити йому місце під розміщення гаража. Чоловік повідомив, що вже тривалий час звертається до міськради з цим проханням, але позитивного вирішення так і не отримав. Питання вже навіть дійшло до сесії, проте в останній момент його зняли з розгляду.

Міський голова наказав підлеглим бути уважними до проблем містян, і ретельно вивчати кожне прохання.

- Я розумію, що зняли із розгляду на сесії взагалі ці питання. Але є винятки. І я просив би, найперше – профільні управління з питань регулювання земельних відносин і питань містобудування, – шановні керівники, приберіть чиновницьку черствість і проведіть роботу із своїми спеціалістами – виконавцями. Не ганьбіть ні себе,ні мене, ні владу. Тим більше, коли до вас звертатимуться ветерани війни, – наголосив Андрій Райкович

Усі новини