Андрій Максюта: подальшу долю незаконно встановленого у центрі Кропивницького МАФу вирішуватиме комісія з демонтажу

Четвер, 10 серпня 2017 18:03

У центрі Кропивницького. Біля готелю «Київ» під покровом ночі із 9 на 10 серпня у Кропивницькому виросла чергова мала архітектурна форма. Найоперативніше зреагувала міська спецінспекція: вже сьогодні, 10 серпня, її начальник Андрій Максюта спільно з представниками інших виконавчих органів міської ради на місці з’ясували ситуацію і намітили план протидії незаконному облаштуванню МАФів в обласному центрі.

За словами керівника спецінспекції, ще вночі він прибув на місце самовільного монтажу торгівельного кіоску і пошкодження об’єктів благоустрою: клумби та бордюрів. Очільник спецінспекції зробив порушникам зауваження, а власника споруди попросив надати дозвільні документи. З’ясувалось, що з документів наявна тільки облікова карта, яка видається управлінням розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради на організацію торгівлі поза межеми закладу. У даному випадку, засвідчила заступник начальника управління Катерина Бондаренко, на місці МАФу мав бути облаштований пункт з продажу кавових напоїв.

У свою чергу, в.о. начальника управління містобудування та архітектури Ірина Мартинова підтвердила, що дозвіл на встановлення цієї малої архітектурної споруди управління не видавало.

- Наразі вивчається вся наявна документація: договір “Балтімора” з міською радою, облікова карта і підстави, на основі яких вона була видана, - повідомив Андрій Максюта. - Найближчим часом спецінспекція ініціюватиме скликання комісії по демонтажу, на яку буде винесено питання законності встановлення даного МАФу.

Усі новини

Бережімо первоцвіт!
Четвер, 22 лютого 2024 16:08