Адміністрація ОКВП «Дніпро-Кіровоград» просить кропивничан зробити триденний запас води

П'ятниця, 25 вересня 2020 10:09

«ОКВП «Дніпро-Кіровоград» продовжує роботи з реконструкції на водопровідних насосних станціях. Попереду нас чекає черговий великий об’єм робіт, - йдеться у повідомленні адміністрації ОКВП «Дніпро-Кіровоград». - Певна частина з них може проходити винятково під час зупинки роботи насосних станцій водопостачання.

У вівторок, 06 жовтня, відповідно до контракту підрядники «Riko d.o.o» та ТОВ «ІБК Євротехнології» проведуть заміну та монтаж запірної арматури на водопровідних насосних станціях для подальшого монтажу сучасного енергоефективного насосного обладнання, придбаного за рахунок кредитних коштів Світового банку. Це дозволить зменшити собівартість виробництва послуги з централізованого водопостачання.

Відразу ж після завершення робіт розпочнеться відновлення подачі води до Світловодських водопровідних очисних споруд, відновлення їхньої роботи, подача питної води в водогін, заповнення та виведення його в робочий режим, заповнення мереж міст водою, зтравлювання повітря та набір тиску в системі.

У зв’язку з цим буде відсутнє водопостачання:

у місті Кропивницькому з 00:00 6 жовтня до 18:00 8 жовтня (лівобережна частина – до 15:00, правобережна – до 18:00);

у місті Світловодську з 00:00 6 жовтня до 12:00 8 жовтня;

у місті Знам’янка з 00:00 6 жовтня до 18:00 8 жовтня;

у місті Олександрія з 00:00 6 жовтня до 17:00 8 жовтня.

Просимо вас завчасно створити необхідний запас води для господарсько-побутових потреб на даний період та приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо всім нашим споживачам за розуміння та підтримку важливих змін, що відбуваються на нашому підприємстві!»

Усі новини